Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Tawanna Regency Cosmetics dla kobiet

Tawanna Regency Cosmetics dla kobiet

dymny

Tawanna marki Regency Cosmetics to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tawanna został wydany w 1984 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, jaśmin, kadzidło, konwalia i róża.

Przyprawy Jaśmin Kadzidło Konwalia Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tawanna by Regency Cosmetics.

Tawanna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Regency Cosmetics Tawanna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Regency Cosmetics Tawanna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tawanna marki Regency Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tawanna marki Regency Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Guerlain Cherry Blossom Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Histoires de Parfums 1876 Ormonde Jayne Champaca Voluspa Tuberosa Agave Kate Moss Wild Meadow April Aromatics Rosenlust Norma Kamali Zagara Penhaligon`s Gardenia Benetton Gold The Organic Pharmacy Organic Glam Jasmine