Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique marki Regency Cosmetics to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sassique został wydany w 1988 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, Śliwka, ambra, piżmo, wanilia, jaśmin, jabłko, róża i cytryna.

Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Piżmo Wanilia Jaśmin Jabłko Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sassique by Regency Cosmetics.

Sassique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Regency Cosmetics Sassique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Regency Cosmetics Sassique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sassique marki Regency Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sassique marki Regency Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Women Salvador Dali Dalissime Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007 Jil Sander Stylessence Versace V/S Versus Oriflame Miss O Adidas Tropical Passion Elizabeth Arden Mediterranean Breeze Halston Unbound Paul Sebastian Casual for Men Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Joya FvsS: Composition No. 1