Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique marki Regency Cosmetics to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sassique został wydany w 1988 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, Śliwka, ambra, piżmo, wanilia, jaśmin, jabłko, róża i cytryna.

Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Piżmo Wanilia Jaśmin Jabłko Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sassique by Regency Cosmetics.

Sassique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Regency Cosmetics Sassique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Regency Cosmetics Sassique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sassique marki Regency Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sassique marki Regency Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Manuel Canovas Pink Riviera Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier O Boticario Floratta in Gold Sarantis B.U. Heartbeat Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Arno Sorel Sham'n Fashion Esme Rene Perfetto