Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique marki Regency Cosmetics to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sassique został wydany w 1988 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, Śliwka, ambra, piżmo, wanilia, jaśmin, jabłko, róża i cytryna.

Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Piżmo Wanilia Jaśmin Jabłko Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sassique by Regency Cosmetics.

Sassique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Regency Cosmetics Sassique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Regency Cosmetics Sassique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sassique marki Regency Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sassique marki Regency Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Acqua Fiorentina Jasper Conran Jasper Conran II Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent MOR Lychee Flower Parfums Privilege Privilege essence Surf`s Up Vera Wang Rock Princess Arno Sorel It Is Pinky Marella Ferrera Marella Ferrera Corine de Farme Los Angeles Night Byblos Byblos Gucci Envy Me