Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique Regency Cosmetics dla kobiet

Sassique marki Regency Cosmetics to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sassique został wydany w 1988 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, Śliwka, ambra, piżmo, wanilia, jaśmin, jabłko, róża i cytryna.

Drzewo sandałowe Śliwka Ambra Piżmo Wanilia Jaśmin Jabłko Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sassique by Regency Cosmetics.

Sassique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Regency Cosmetics Sassique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Regency Cosmetics Sassique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sassique marki Regency Cosmetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sassique marki Regency Cosmetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Exte J`S Exte Woman Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Bath and Body Works Irresistible Apple Novae Plus White Gold Jeanne Arthes Romantic DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Women Secret w`eau Sunset So...? So...? Eternal Love & Toast Honey Nectar