Marki » R S » « Grupy

Flor Negra Eau de Attraction Refan dla mężczyzn

Flor Negra Eau de Attraction Refan dla mężczyzn

wosku pszczelego

Flor Negra Eau de Attraction marki Refan to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są wosk pszczeli i gardenia; nutami bazy są cedr i paczula.

Bergamotka Grejpfrut

Wosk pszczeli Gardenia

Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flor Negra Eau de Attraction by Refan.

Flor Negra Eau de Attraction Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Refan Flor Negra Eau de Attraction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Refan Flor Negra Eau de Attraction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flor Negra Eau de Attraction marki Refan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flor Negra Eau de Attraction marki Refan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kilimangiaro Sean John I Am King Rosario Flores Siento Joop! Joop! Homme Electric Heat Giorgio Armani Idole d`Armani Loewe Agua de Loewe Ella DSH Perfumes Acqua di Venezia (Italian Journey No. 1) Paolo Gigli Terra Carolina Herrera 212 H2O Men Parfumerie Generale PG24 Papyrus de Ciane Nautica Regatta Sorelle Fontana IF Jeans