Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Silver Ring Red Pearl dla kobiet

Silver Ring Red Pearl dla kobiet

Silver Ring marki Red Pearl to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i zielone jabłko; nutami serca są magnolia, róża i brzoskwinia; nutami bazy są brazylijskie drzewo różane, wanilia, fasolka tonka i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Zielone Jabłko

Magnolia Róża Brzoskwinia

Brazylijskie drzewo różane Wanilia Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Ring by Red Pearl.

Silver Ring Recenzje Perfum

Keit
Keit

Bardzo wyjatkowa dla mnie nuta na ciepłe miesiace ...problem jeden... niedostepne :( bardzo chciałabym je zakupic może ktoś wie gdzie?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Red Pearl Silver Ring, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Red Pearl Silver Ring, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Ring marki Red Pearl. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Ring marki Red Pearl reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Panouge Isabey Gardenia Joop! Joop! Le Bain Pierre Balmain La Mome Leonard L'Orchidee Jean Patou Ma Liberte Aubusson Perle d`Aubusson Benefit Something about Sofia Lili Bermuda Passion Flower Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Giorgio Valenti Rose Noire Secret Halloween Halloween Water Lily