Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Red Pearl Red Pearl dla kobiet

Red Pearl Red Pearl dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 1

Red Pearl Red Pearl dla kobiet Zdjęcia Red Pearl Red Pearl dla kobiet Zdjęcia

Red Pearl marki Red Pearl to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Red Pearl został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są fiołek, czarna porzeczka, marakuja, bergamotka i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są róża, jaśmin, tuberoza i geranium; nutami bazy są wanilia, pralina, ambra, piżmo i fasolka tonka.

Fiołek Czarna porzeczka Marakuja Bergamotka Brazylijskie drzewo różane

Róża Jaśmin Tuberoza Geranium

Wanilia Pralina Ambra Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red Pearl by Red Pearl.

Red Pearl Recenzje Perfum

amanda
amanda

To łagodny orient w nieco dawniejszym stylu.
Trąca jeszcze latami w których powstawał.
Ładny duży ozdobny czerwony korek otoczony kilkoma złotymi pierścieniami oraz czerwone twarde pudełko dopełnia szyku i spójności z zapachem.
A sam zapach jest stonowany,nie ma w nim zbytniej słodkości czy tym bardziej typowego przepychu orientu.
Wanilia z tonką i pralinami,ładna nieco przykurzona róża z tuberozą w tle,odrobina cielesnego piżma dodaje zapachowi zmysłowości.
Całość jest ciepła,słońce zostało ukryte w kolorze płynu- jasnego bursztynu.
Projekcja w sam raz dla kogoś kto nie lubi zbytnio ogoniastych zapachów.Trwałość przyzwoita,wyczuwalna przez otoczenie po kilku dobrych godzinach.

Red Pearl by Red Pearl 3.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Red Pearl Red Pearl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Red Pearl Red Pearl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red Pearl marki Red Pearl. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red Pearl marki Red Pearl reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Casmir Davidoff Good Life Laura Mercier Eau Gourmande Creme Brulee IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Patyka Ambre Molinard Les Orientaux: Vanille Gendarme 7 Sinful Scents Excess Demeter Fragrance Cinnamon Bun Ulric de Varens Mini Pink Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Victoria`s Secret Luscious Kisses Esteban Baume Tolu