Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Guaiac Red Flower Organic Perfume dla kobiet

Guaiac Red Flower Organic Perfume dla kobiet

tytoniowy

Guaiac marki Red Flower Organic Perfume to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Guaiac został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, róża, Żywica elemi, balsam copahu, drzewo gwajakowe, tytoń, skóra, drzewo kaszmirowe i nuty zielone.

Grejpfrut Róża Żywica elemi Balsam Copahu Drzewo gwajakowe Tytoń Skóra Drzewo kaszmirowe Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Guaiac by Red Flower Organic Perfume.

Guaiac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Red Flower Organic Perfume Guaiac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Red Flower Organic Perfume Guaiac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Guaiac marki Red Flower Organic Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Guaiac marki Red Flower Organic Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Givenchy Pi Leather Jacket Montale Orient Extreme Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Sonoma Scent Studio Tabac Aurea Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Emanuel Ungaro Ungaro Soivohle Oudh Lacquer Berkeley Square White Amber Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme Reminiscence Ambre Mexx Perspective Woman SoOud Kanz