Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Champa Red Flower Organic Perfume dla kobiet

Champa Red Flower Organic Perfume dla kobiet

żółtych kwiatów

Champa marki Red Flower Organic Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Champa został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, jaśmin, geranium, ylang-ylang, goździk (przyprawa), mimoza, magnolia champaka, palmarosa, róża, nuty wodne i cytrusy.

Osmantus Jaśmin Geranium Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Mimoza Magnolia champaka Palmarosa Róża Nuty wodne Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Champa by Red Flower Organic Perfume.

Champa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Red Flower Organic Perfume Champa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Red Flower Organic Perfume Champa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Champa marki Red Flower Organic Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Champa marki Red Flower Organic Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Gardenia Passion Yardley Pink Lace Ralph Lauren Romance eau Fraiche Histoires de Parfums 1876 Givenchy Absolutely Irresistible Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Acca Kappa Hibiscus Oriflame Visions Miss Punk Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Laura Ashley Magic Garden Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach