Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Champa Red Flower Organic Perfume dla kobiet

Champa Red Flower Organic Perfume dla kobiet

żółtych kwiatów

Champa marki Red Flower Organic Perfume to kwiatowe perfumy dla kobiet. Champa został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, jaśmin, geranium, ylang-ylang, goździk (przyprawa), mimoza, magnolia champaka, palmarosa, róża, nuty wodne i cytrusy.

Osmantus Jaśmin Geranium Ylang-ylang Goździk (przyprawa) Mimoza Magnolia champaka Palmarosa Róża Nuty wodne Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Champa by Red Flower Organic Perfume.

Champa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Red Flower Organic Perfume Champa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Red Flower Organic Perfume Champa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Champa marki Red Flower Organic Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Champa marki Red Flower Organic Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Bond No 9 Eau de Noho Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Femme Demeter Fragrance Red Poppies Neotantric Drops of Me Rothenstein Deja Vu Rodin Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale Novaya Zarya Natasha