Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ambrette Red Flower Organic Perfume dla kobiet i mężczyzn

Ambrette Red Flower Organic Perfume dla kobiet i mężczyzn

Ambrette marki Red Flower Organic Perfume to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ambrette został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, geranium, kadzidło, gorzka pomarańcza, róża, ambrette (piżmo ambrowe), pieprz, hibiskus, paczula i goździk (przyprawa).

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Geranium Kadzidło Gorzka pomarańcza Róża Ambrette (piżmo ambrowe) Pieprz Hibiskus Paczula Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambrette by Red Flower Organic Perfume.

Ambrette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Red Flower Organic Perfume Ambrette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Red Flower Organic Perfume Ambrette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambrette marki Red Flower Organic Perfume. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambrette marki Red Flower Organic Perfume reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Van Cleef & Arpels Van Cleef Jacomo Paradox Green Paloma Picasso Tentations Pierre Balmain La Mome Dana Navy Corday Toujours Moi Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Oleg Cassini Cassini Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Bond No 9 Bond No. 9 Perfume O Boticario Floratta Ruby