Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Parloir Rebel & Mercury dla kobiet i mężczyzn

Parloir Rebel & Mercury dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy

Parloir marki Rebel & Mercury to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i czarny pieprz; nutami serca są tytoń i goździk (przyprawa); nutami bazy są paczula, piżmo i borowik szlachetny.

Anyż gwiazdkowaty Czarny pieprz

Tytoń Goździk (przyprawa)

Paczula Piżmo Borowik szlachetny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parloir by Rebel & Mercury.

Parloir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rebel & Mercury Parloir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rebel & Mercury Parloir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parloir marki Rebel & Mercury. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parloir marki Rebel & Mercury reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Gucci Gucci Rush for Men Acqua di Biella Ca' Luna Celine Fever pour Homme Andy Warhol Pop pour Homme Bois 1920 Come la Luna MDCI Parfums Ambre Topkapi Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Anya`s Garden Temple Salvador Dali Salvador Romeo Gigli Laki Avon Full Speed Intense Farmacia SS. Annunziata Isos