Marki » R S » orientalno - waniliowe « Grupy

Creme Rebel & Mercury dla kobiet

Creme Rebel & Mercury dla kobiet

Creme marki Rebel & Mercury to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są gałka muszkatołowa i dzięgiel; nutami serca są tuberoza, jaśmin i Żółty narcyz; nutami bazy są balsam tolu, paczula, fasolka tonka, drzewo sandałowe, korzeń irysa i piżmo.

Gałka muszkatołowa Dzięgiel

Tuberoza Jaśmin Żółty narcyz

Balsam Tolu Paczula Fasolka tonka Drzewo sandałowe Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Creme by Rebel & Mercury.

Creme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rebel & Mercury Creme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rebel & Mercury Creme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Creme marki Rebel & Mercury. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Creme marki Rebel & Mercury reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Elizabeth Arden Provocative Interlude Giorgio Armani Emporio Armani Lei Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Comptoir Sud Pacifique Coco Extreme Hermes Hermessence Vanille Galante Ayala Moriel Cabaret Alyssa Ashley Vanilla Laurence Dumont Vanille Bourbon La Perla Languid Vanilla Parfume de Vanille Tropical Vanilla O Boticario Coffee Pacifica Indian Coconut Nectar