Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Cerise en Cocoa Rebel & Mercury dla kobiet

Cerise en Cocoa Rebel & Mercury dla kobiet

kakaowy

Cerise en Cocoa marki Rebel & Mercury to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi czerwony grejpfrut; nutami serca są osmantus i biała róża; nutami bazy są wetyweria i kakao.

Czerwony grejpfrut

Osmantus Biała róża

Wetyweria Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cerise en Cocoa by Rebel & Mercury.

Cerise en Cocoa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rebel & Mercury Cerise en Cocoa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rebel & Mercury Cerise en Cocoa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cerise en Cocoa marki Rebel & Mercury. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cerise en Cocoa marki Rebel & Mercury reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Pamela Anderson Malibu Day Lolita Lempicka Amarena Whim Lancome Chrysalide Now or Never Carla Fracci Medea Escada Desire Me Ulric de Varens Ottomane Payard Lychee Mousse Deborah Be Gourmand - Candy Fruit IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) Laurence Dumont Vanille Monoi Oilily Spanish Rose Des Filles a la Vanille Toi Mon Ange