Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Winter Oak Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Winter Oak Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Winter Oak Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Winter Oak Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Winter Oak marki Raw Spirit Fragrances to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Winter Oak został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są szałwia muszkatołowa, bergamotka, pieprz, cytryna i geranium; nutami serca są szafran, mate, goździk (przyprawa) i olibanum; nutami bazy są zamsz, dąb, mech dębowy, cedr atlaski, cedr, haitańska wetyweria, paczula i piżmo.

Szałwia muszkatołowa Bergamotka Pieprz Cytryna Geranium

Szafran Mate Goździk (przyprawa) Olibanum

Zamsz Dąb mech dębowy Cedr atlaski Cedr Haitańska wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Winter Oak by Raw Spirit Fragrances.

Winter Oak Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Raw Spirit Fragrances Winter Oak, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Raw Spirit Fragrances Winter Oak, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Winter Oak marki Raw Spirit Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Winter Oak marki Raw Spirit Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Armand Basi In Blue Lancome Miracle Homme Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna Escada Escada Sport  Country Weekend Parfums Elite Elite Silver Limited Edition for Him Marc O`Polo Marc O`Polo Man 2006 Anya`s Garden Temple Otto Kern Egoluxe Masculin Francesco Smalto Fullchoke Nicolai Parfumeur Createur Vetyver