Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Desert Blush Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Desert Blush Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Desert Blush Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Desert Blush Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Desert Blush marki Raw Spirit Fragrances to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Desert Blush został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak boronia, ylang-ylang, osmantus, jaśmin, fiołek, australijskie drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Boronia Ylang-ylang Osmantus Jaśmin Fiołek Australijskie drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desert Blush by Raw Spirit Fragrances.

Desert Blush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Raw Spirit Fragrances Desert Blush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Raw Spirit Fragrances Desert Blush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desert Blush marki Raw Spirit Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desert Blush marki Raw Spirit Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gabriela Sabatini Private Edition Olivier Strelli The World Is Wonderful Benetton United Colors of Benetton Unisex Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Trance Essence Hail Merri Borsalino Borsalino Pour Elle Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme CnR Create Aries Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Roberto Capucci Opera III Morris Gocce Gocce di Napoleon Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret