Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bijou Vert Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Bijou Vert Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Bijou Vert Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bijou Vert Raw Spirit Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bijou Vert marki Raw Spirit Fragrances to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bijou Vert został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Perfumy zawierają takie składniki, jak haitańska wetyweria, grejpfrut, mandarynka, geranium, lotos, czarny pieprz, benzoes, paczula i cedr.

Haitańska wetyweria Grejpfrut Mandarynka Geranium Lotos Czarny pieprz Benzoes Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijou Vert by Raw Spirit Fragrances.

Bijou Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Raw Spirit Fragrances Bijou Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Raw Spirit Fragrances Bijou Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijou Vert marki Raw Spirit Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijou Vert marki Raw Spirit Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Lancome Aroma Tonic Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Givenchy Monsieur de Givenchy Air-Val International Winnie The Pooh Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Philosophy Amen Fragonard Riviera Riviera Royall Fragrances Royall Mandarin Rasasi Chastity Men Morris Morris Bath House Bergamot and  Amber