Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Vanity Rasasi dla kobiet

Vanity Rasasi dla kobiet

żółtych kwiatów
Vanity Rasasi dla kobiet Zdjęcia

Vanity marki Rasasi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Vanity został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, pieprz i ylang-ylang; nutami serca są cynamon, magnolia i kwiat drzewa oliwnego; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Cytryna Pieprz Ylang-ylang

Cynamon Magnolia Kwiat drzewa oliwnego

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanity by Rasasi.

Vanity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Vanity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Vanity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanity marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanity marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Comme des Garcons Odeur 53 Roberto Verino Verino Pour Homme Yves Saint Laurent Elle Kate Moss Velvet Hour Nina Ricci Premier Jour Soleil Bruno Acampora Musc O Boticario Accordes Burberry Burberry Sport for Women D.S. & Durga 1538 Rheims Stendhal Elixir Noir NANADEBARY Classic Pink Brut Parfums Prestige Imperial