Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Ruh Al Teeb Rasasi dla kobiet

Ruh Al Teeb Rasasi dla kobiet

Mam: 1

ziołowy

Ruh Al Teeb marki Rasasi to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, róża, konwalia, aksamitka i rumianek; nutami serca są geranium, drzewo sandałowe, ambra, konwalia i nuty przyprawowe; nutami bazy są piżmo, paczula, melon i nuty zielone.

Jaśmin Róża Konwalia Aksamitka Rumianek

Geranium Drzewo sandałowe Ambra Konwalia Nuty przyprawowe

Piżmo Paczula Melon Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ruh Al Teeb by Rasasi.

Ruh Al Teeb Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Ruh Al Teeb, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Ruh Al Teeb, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ruh Al Teeb marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ruh Al Teeb marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Hermes Eau D`Orange Verte Victorio & Lucchino Agua de Rocio Jil Sander Style Pastels Tender Green Frapin Esprit de Fleurs Six Scents Six Scents Series Two 4 House of Holland: Smell mark. mark Earth Damien Bash Parfum Lucifer No.2 TerraNova Sakura and Green Tea Hiroko Koshino Hiroko Koshino Mansfield Piazzetta di Portofino