Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Royale Blue Rasasi dla kobiet

Royale Blue Rasasi dla kobiet

morski

Royale Blue marki Rasasi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, nuty morskie, melon, jabłko, brzoskwinia i galbanum; nutami serca są lawenda, piwonia, róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, cedr, wetyweria, ambra i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Nuty morskie Melon Jabłko Brzoskwinia Galbanum

Lawenda Piwonia Róża Jaśmin

Paczula Cedr Wetyweria Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royale Blue by Rasasi.

Royale Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Royale Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Royale Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royale Blue marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royale Blue marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Laura Biagiotti Donna Olivier Strelli The World Is Wonderful Kenneth Cole Reaction for Her Bond No 9 Nuits de Noho Indult Isvaraya Sonoma Scent Studio Voile de Violette Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Lanvin Lanvin L`Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Maison Martin Margiela (untitled)