Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Roaa Rasasi dla kobiet

Roaa Rasasi dla kobiet

Roaa marki Rasasi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy i nuty kwiatowe; nutami serca są nuty drzewne i ambra; nutami bazy są piżmo i Żywica.

Cytrusy Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Ambra

Piżmo Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roaa by Rasasi.

Roaa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Roaa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Roaa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roaa marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roaa marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Cafe Parfums Cafe Intenso Serge Lutens Fleurs de Citronnier Alexander McQueen Kingdom Summer Lolita Lempicka Coral Flower Cacharel Lou Lou Blue Calypso St. Barth Jala Floris China Rose Alyssa Ashley Fizzy Molinard Ecoute Moi Givenchy Play For Her I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3