Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mezyuna Rasasi dla kobiet

Mezyuna Rasasi dla kobiet

skórzany

Mezyuna marki Rasasi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, ambra, szafran i róża.

Jaśmin Ambra Szafran Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mezyuna by Rasasi.

Mezyuna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Mezyuna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Mezyuna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mezyuna marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mezyuna marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Tropical Air-Val International Minnie Mouse Montana Montana Mood Soft Saint Amour Si Pure Summer Jean-Louis Scherrer Nuits Indiennes Bob Mackie Iridescence Animale Animale Animale Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Kat Von D Sinner Guerlain Les Secrets de Sophie Tonatto Profumi M'oma Lush Tuca Tuca