Marki » R S » orientalne « Grupy

Maisam Rasasi dla kobiet

Maisam Rasasi dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 1

Maisam Rasasi dla kobiet Zdjęcia

Maisam marki Rasasi to orientalne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, piżmo, drzewo sandałowe, wanilia, agar (oud), nuty przyprawowe, paczula i ambra.

Róża Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Agar (oud) Nuty przyprawowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maisam by Rasasi.

Vaara

Maisam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Maisam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Maisam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maisam marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maisam marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Tous Tous Man Thierry Mugler Angel La Part des Anges Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Davidoff Silver Shadow Private Paolo Gigli Excentrique pour Homme Lostmarch Lann-Ael Donna Karan Essence Labdanum Yosh Omniscent 0.96 JoAnne Bassett Sacred Incense Guerlain Tonka Imperiale Rasasi Al Maqam Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent