Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mahyouba Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Mahyouba Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Mahyouba marki Rasasi to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda i cytrusy; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty owocowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Lawenda Cytrusy

Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mahyouba by Rasasi.

Mahyouba Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Nie powiedziałabym że to kobiecy zapach. Wg mnie to doskonały uniseks, z lekkim przechyłem w męską stronę. Jednak kobiety lubiące ostrzejsze, świeże nuty mogą się w nim czuć dobrze. Polecam szczególnie na lato! W chłodzie mogą wydawać się za ostre, zbyt lawendowo-ziołowe. Natomiast latem odbieram je jako doskonałe, nawet do pracy w biurze.
Nie odnajduję tu ciężaru, dzikiego agaru, róż i przejrzałych w słońcu owoców czy gorących przypraw. Ale jest tajemnicza aura, poczucie naturalności składników, czuję że obcuję z przyrodą (a nie z zakładami chemicznymi). Czyli jest to, za co tak bardzo cenię arabskie kompozycje.
Tutaj pierwsze co uderza w nos to lawenda, ale nie taka powszechnie znana z woreczków na mole, tylko prosto z krzaka, cierpka, odrobinę jeszcze wilgotna, mistrzowsko zmieszana z jakimś drewnem. Wszystko świeże, lekko wilgotne, delikatnie skropione olejkami cytrusowymi. Jest cierpkość, lekka gorycz, jednak (i na szczęście) w tle wyczuwam delikatnie łagodzącą nutkę słodyczy, odrobinę, dosłownie tyle, by nas nie skręciło od wszechobecnej cierpkości. I to jest tu właśnie piękne :)
Oswojona, okiełznana gorycz, świeżość z charakterem, z jajami.
Parametry bardzo dobre, projekcję łatwo wzmocnić dokładając kolejną porcję olejku.

Marzenlop
Marzenlop

Wspaniałe perfumy idealne na lato i wiosnę .Zapach w którym wyczuwam cytrusy,lawendę trochę piżma i kwiaty.Bardzo przyjemny,kobiecy.Jest bliskoskórny,lecz bardzo trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Mahyouba, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Mahyouba, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mahyouba marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mahyouba marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence for Men Bond No 9 Great Jones Mark Buxton Nameless Rodier Eau Intense Compagnia Delle Indie Patchouly Xerjoff Dhofar Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Adidas Pure Game Special Edition Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis