Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Jaish Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Jaish Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Jaish marki Rasasi to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi, szałwia muszkatołowa i nuty drzewne; nutami serca są jaśmin, geranium i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i cedr virginia.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Szałwia muszkatołowa Nuty drzewne

Jaśmin Geranium Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jaish by Rasasi.

Jaish Recenzje Perfum

marla
marla

Kupiłam mężowi i nie zawiodłam się. Jaish jest cały w drewnianej obudowie, co pasuje do zawartości. Jest to ciepły, otulający zapach. Dość trwały, ale nie jest zbyt intesnsywny, ani duszący. Czuć korzenne nuty, najbardziej właśnie sandał, piżmo i paczulę inne leciutko muskaj a może. Dla mnie jest on typowo męski, nie wyobrażam sobie żądnej kobiety w tym zapachu.
Warto go mieć, kto lubi cipłe nuty i powiew orientu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Jaish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Jaish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jaish marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jaish marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Declaration Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Chergui Burberry London for Men Jesus Del Pozo Arabian Nights Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Perris Monte Carlo Oud Imperial L`Artisan Parfumeur Al Oudh Parfum d`Empire Cuir Ottoman Montale Black Aoud Chanel Antaeus L`Occitane en Provence Eau des Baux Yves Saint Laurent M7 Rasasi Hatem Serge Lutens Ambre Sultan Creed Aventus Hermes Terre d'Hermes Tom Ford Tobacco Vanille