Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Innocence Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Innocence Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Innocence marki Rasasi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są gardenia, cytrusy i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, brzoskwinia i morela.

Gardenia Cytrusy Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Wanilia Brzoskwinia Morela

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Innocence by Rasasi.

Roohi Fedak

Innocence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Innocence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Innocence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Innocence marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Innocence marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion La Perla Io Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Guerlain Shiny Cherry Blossom Parfums Pergolese Paris Pergolese Christina Aguilera Inspire Madeleine Vionnet MV Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Corine de Farme Los Angeles Night Stacked Style Fuji Flower Dorin Roses des Vents Ouest Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2