Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hope Rasasi dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
wodny

Hope marki Rasasi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są Śliwka i melon; nutą serca jest róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Śliwka Melon

Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hope by Rasasi.

Hope Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Hope, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Hope, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hope marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hope marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Roberto Verino Mellow Puma Puma I`m Going Woman Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Mypa Madonna Lady Esprit Connect for Us Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Borbonese Borbonese Oriflame The Babes Passion Berry