Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

First Love Rasasi dla kobiet

First Love Rasasi dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

First Love marki Rasasi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, róża, czarna porzeczka i aksamitka; nutami serca są irys, nuty drzewne, kwiat afrykańskiej pomarańczy, Śliwka i paczula; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Jaśmin Róża Czarna porzeczka Aksamitka

Irys Nuty drzewne Kwiat afrykańskiej pomarańczy Śliwka Paczula

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about First Love by Rasasi.

First Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi First Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi First Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum First Love marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu First Love marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Banana Republic Alabaster Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Jil Sander Jil Sander Pure Kenneth Cole Reaction for Her Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Kiehl`s Original Musk Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk CnR Create Capricorn Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me Eisenberg Back To Paris Brut Parfums Prestige Straw Hat