Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Emotion Men Rasasi dla mężczyzn

Emotion Men Rasasi dla mężczyzn

Emotion Men marki Rasasi to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są lawenda, cynamon, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula, ambra i fasolka tonka.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Lawenda Cynamon Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emotion Men by Rasasi.

Emotion Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Emotion Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Emotion Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emotion Men marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emotion Men marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Guerlain Vetiver L`Occitane en Provence Eau de Vétyver Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Jasper Conran Jasper Conran Him Jacques Fath Yang Mark Buxton Nameless Weil So Weil Opus Oils Divine: Pan Olivier Durbano Turquoise Montale Boise Fruite D.S. & Durga Beartrapper LR Terminator