Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Egra Women Rasasi dla kobiet

Egra Women Rasasi dla kobiet

Egra Women marki Rasasi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, lilia wodna, frezja i pieprz; nutami serca są jaśmin, Śliwka i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Bergamotka Lilia wodna Frezja Pieprz

Jaśmin Śliwka Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Egra Women by Rasasi.

Narciso Rodriguez For Her
Narciso Rodriguez for Her Eau de Parfum

Egra Women Recenzje Perfum

Savanoja

Ponad rok temu opisywałam pierwsze skojarzenia z tymi perfumami, że coś mi przypominają, no i w końcu mnie olśniło, już wiem: Narciso Rodrigues For Her :D
Niestety aktualnie nie mam materiału porównawczego do testu ręka w rękę, i wiem, że Egra wypada jednak bledziej, jest trochę słabiej dopracowana, ale i tak polecam testy. Różnica cenowa jest niebagatelna ;)

Beata Maria
Beata Maria

Mocne,konkretne i charakterne. Na pewno nie dla osoby nieśmiałej lub z niskim poczuciem własnej wartości. Nie są zdecydowanie arabskie, to ukłon w stronę zachodu. Zapach tak ułożony, że zrówno może się podobać osobie wychowanej w oriencie jak i tej z naszej kultury. Zdecydowane akordy bergamotki, pieprzu oraz kwiatu pomarańczy. Do tego drzewo sandałowe i piżmo. Żadnych frezji i rozcieńmczonych lilii wodnych nie wyczuwam. Moc i konkret plus mega trwałośc i wielka projekcja. Ogoniaste.Czerwony kolor flakonu dokładnie zapowiada co możemy odkryć po aplikacji. Świetne. Polecam odważnym:-).

Savanoja

Te perfumy nie są arabskie, nic a nic. Ciężkie, pikantne, gorące i lekko dymne są i owszem, ale to zapach jakichś perfum zachodnich, kopia. Grzebię w pamięci ale nie mogę sobie przypomnieć skąd ja to już znam, ale znam na pewno. W każdym razie to zdecydowany, wręcz agresywny zapach, z przytupem. Kolor flakonu doskonale oddaje jego charakter.

amanda
amanda

Zdecydowanie kwiatowe perfumy, ale żadne tam eteryczne rozwodnione lilie czy frezje tylko jak przystało na Wschodnie perfumy to są kwiaty dość oleiste , ciężkawe przyprószone pieprzem, choć pieprz nie stanowi zbyt wybijającej nuty.
Zapach ciepły z aromatem drzewa sandałowego i lekko..różanym na ciężkawej Wschodniej kanwie .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Egra Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Egra Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Egra Women marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Egra Women marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Opium Montale Sweet Oriental Dream Serge Lutens Ambre Sultan Lalique Amethyst Calvin Klein Obsession Chopard Wish Rasasi Sonia Hermes Elixir des Merveilles Annick Goutal Songes Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Serge Lutens Fleurs d'Oranger Thierry Mugler Angel Muse Montale Chocolate Greedy Lalique Satine Lanvin Arpege Parfum d`Empire Ambre Russe Estée Lauder Youth-Dew Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Bottega Veneta Bottega Veneta Kenzo Kenzo Jungle le Tigre