Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dhaneloudh Combodi Rasasi dla kobiet

Dhaneloudh Combodi Rasasi dla kobiet

agarowy

Dhaneloudh Combodi marki Rasasi to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wyszukane drewna i agar (oud); nutą serca jest agar (oud); nutami bazy są ambra, piżmo i agar (oud). Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), nuty drzewne i przyprawy.

Wyszukane drewna Agar (oud)

Agar (oud)

Ambra Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhaneloudh Combodi by Rasasi.

Dhaneloudh Combodi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dhaneloudh Combodi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dhaneloudh Combodi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhaneloudh Combodi marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhaneloudh Combodi marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle Homme Gucci Gucci Pour Homme II Escada Escada Sport  Country Weekend Paul Sebastian Onyx Bijan Bijan VIP Agustin Davila Agustin Davila for Men Tom Ford Grey Vetiver Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Montale Amber & Spices The Different Company Sens et Bois Florascent Aqua Colonia Vetyver