Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dhaneloudh Combodi Rasasi dla kobiet

Dhaneloudh Combodi Rasasi dla kobiet

agarowy

Dhaneloudh Combodi marki Rasasi to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wyszukane drewna i agar (oud); nutą serca jest agar (oud); nutami bazy są ambra, piżmo i agar (oud). Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), nuty drzewne i przyprawy.

Wyszukane drewna Agar (oud)

Agar (oud)

Ambra Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhaneloudh Combodi by Rasasi.

Dhaneloudh Combodi Recenzje Perfum

Dhaneloudh Combodi by Rasasi 1.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dhaneloudh Combodi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dhaneloudh Combodi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhaneloudh Combodi marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhaneloudh Combodi marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Laura Biagiotti Tempore Uomo Ralph Lauren Polo Double Black Canali Black Diamond Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Cacharel Cacharel Pour Homme Joop! Rococo for Men Absolument Parfemeur Absolument Homme Cadillac Cadillac Christian Audigier Christian Audigier For Him Truefitt & Hill Trafalgar La Bouquetiere L'Aristocrate Intelligent Nutrients Restore