Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Dhaneloudh Al Zahab Rasasi dla kobiet

Dhaneloudh Al Zahab Rasasi dla kobiet

agarowy

Dhaneloudh Al Zahab marki Rasasi to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są agar (oud) i róża; nutą serca jest ambra; nutami bazy są agar (oud) i drzewo sandałowe. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud) Róża

Ambra

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhaneloudh Al Zahab by Rasasi.

Dhaneloudh Al Zahab Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dhaneloudh Al Zahab, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dhaneloudh Al Zahab, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhaneloudh Al Zahab marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhaneloudh Al Zahab marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Prada Prada (Amber) Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Bijan DNA for Men 2004 Parfumerie Generale PG02 Coze Karl Lagerfeld Kapsule Woody Serge Lutens Borneo 1834 Sonoma Scent Studio Sienna Musk Nicole Miller Nicole Miller for Men Alexandra de Markoff Enigma Avon Outspoken by Fergie Estée Lauder Sensuous Noir