Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Dhaneloudh Al Zahab Rasasi dla kobiet

Dhaneloudh Al Zahab Rasasi dla kobiet

agarowy

Dhaneloudh Al Zahab marki Rasasi to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są agar (oud) i róża; nutą serca jest ambra; nutami bazy są agar (oud) i drzewo sandałowe. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud).

Agar (oud) Róża

Ambra

Agar (oud) Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhaneloudh Al Zahab by Rasasi.

Dhaneloudh Al Zahab Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dhaneloudh Al Zahab, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dhaneloudh Al Zahab, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhaneloudh Al Zahab marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhaneloudh Al Zahab marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
FCUK FCUK Him Burberry Burberry Brit for Men Reminiscence 2000 Ans d'Amour Cerruti Cerruti 1881 Black Montale Royal Aoud Annayake Tomo Guerlain Iris Ganache Christian Dior Elixir Midnight Poison Helmut Lang Eau de Cologne CB I Hate Perfume Fire From Heaven Keiko Mecheri Musc Dorin Un Air d’Arabie Musk