Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Dhaneloudh Al Nafees Rasasi dla kobiet

Dhaneloudh Al Nafees Rasasi dla kobiet

agarowy

Dhaneloudh Al Nafees marki Rasasi to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są agar (oud), ambra i róża; nutą serca jest nuty drzewne; nutami bazy są agar (oud), drzewo sandałowe i piżmo.

Agar (oud) Ambra Róża

Nuty drzewne

Agar (oud) Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhaneloudh Al Nafees by Rasasi.

Dhaneloudh Al Nafees Recenzje Perfum

estabas
estabas

To są perfumy unisex.Ale raczej z dużym przechyłem w męska stronę.Moim zdaniem to najdroższe perfumy na swiecie.Ok 1250zł za 6 mililitrów.To daje wyższą sumę za mililitr niż zapach Clive Christian.To w zasadzie skoncentrowany najcenniejszy naturalny olejek agarowy podprawiony lekko różą,sandałem,cedrem i cashmeranem.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dhaneloudh Al Nafees, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dhaneloudh Al Nafees, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhaneloudh Al Nafees marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhaneloudh Al Nafees marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Himalaya Jil Sander Jil Airness Musk Instinct Yves Rocher Hoggar Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily ID Parfums Ilaya Lorenzo Villoresi Patchouli Benefit My place or yours Gina Adidas Adidas Game Spirit Nicolai Parfumeur Createur Nicolaï Pour Homme SoOud Kanz Dorin Un Air d’Arabie Amber