Marki » R S » orientalne « Grupy

Dhanel Oudh Mukhallat Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Dhanel Oudh Mukhallat Rasasi dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Dhanel Oudh Mukhallat marki Rasasi to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są róża i agar (oud); nutami serca są nuty drzewne i piżmo; nutami bazy są przyprawy i ambra.

Róża Agar (oud)

Nuty drzewne Piżmo

Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dhanel Oudh Mukhallat by Rasasi.

Dhanel Oudh Mukhallat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dhanel Oudh Mukhallat marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dhanel Oudh Mukhallat marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Hanae Mori Hanae Mori Todd Oldham Todd Oldham Mariella Burani Mariella Burani Bath and Body Works Exotic Coconut Escentric Molecules Molecule 02 Guerlain Mouchoir de Monsieur Serge Lutens Serge Noire Oriflame Amber Elixir Jeanne Arthes Guipure & Silk Memoire Liquide Encens Liquide Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir