Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Deserve Women Rasasi dla kobiet

Deserve Women Rasasi dla kobiet

Deserve Women marki Rasasi to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty ziołowe, mandarynka, mięta i cytrusy; nutami serca są pieprz, geranium, kolendra, róża i jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Nuty ziołowe Mandarynka Mięta Cytrusy

Pieprz Geranium Kolendra Róża Jaśmin

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Deserve Women by Rasasi.

Deserve Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Deserve Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Deserve Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Deserve Women marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Deserve Women marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana D`Orsay Tilleul Givenchy Extravagance d'Amarige Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Philosophy Pure Grace Weil Sweet Bambou Masaki Matsushima Mintea JoAnne Bassett Petit Trianon CB I Hate Perfume Cradle of Light Yves Rocher Chevrefeuille Dana Zig Zag