Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Dareej Men Rasasi dla mężczyzn

Dareej Men Rasasi dla mężczyzn

Dareej Men marki Rasasi to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kardamon, dzięgiel i kmin; nutami serca są róża i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, piżmo, wanilia i fasolka tonka.

Kardamon Dzięgiel Kmin

Róża Korzeń irysa

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Piżmo Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dareej Men by Rasasi.

Angel
V pour Homme
Lalique Pour Homme

Dareej Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Dareej Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Dareej Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dareej Men marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dareej Men marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Reminiscence Oud Boucheron Jaipur Homme Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Montale Dark Aoud Montale Black Aoud Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau de Parfum Rasasi Egra Men Lalique Lalique Pour Homme Viktor&Rolf Antidote Christian Dior Dior Homme Parfum Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Body Kouros Burberry London for Men Prada Infusion d`Homme Gucci Envy for Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Nasomatto Black Afgano Jil Sander Jil Sander Man Absolute Yves Saint Laurent M7 Fresh