Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Daarej Rasasi dla mężczyzn

Daarej Rasasi dla mężczyzn

Daarej marki Rasasi to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kardamon, dzięgiel i kmin; nutami serca są róża i korzeń irysa; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, piżmo, wanilia i fasolka tonka.

Kardamon Dzięgiel Kmin

Róża Korzeń irysa

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Piżmo Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Daarej by Rasasi.

Angel
V pour Homme

Daarej Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Daarej, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Daarej, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Daarej marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Daarej marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Reminiscence Oud Montale Dark Aoud Montale Black Aoud Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent Kouros Frederic Malle Musc Ravageur Boucheron Jaipur Homme Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Amouage Interlude Man Montale Blue Amber Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Parfum Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Nasomatto Black Afgano Yves Saint Laurent M7 Burberry London for Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Rasasi Faqat Lil Rijal Ermenegildo Zegna Uomo