Marki » R S » orientalne « Grupy

Bushra Rasasi dla kobiet

Bushra Rasasi dla kobiet

agarowy

Bushra marki Rasasi to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są agar (oud) i szafran; nutami serca są nuty przyprawowe i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, ambra i nuty drzewne.

Agar (oud) Szafran

Nuty przyprawowe Nuty kwiatowe

Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bushra by Rasasi.

Bushra Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bushra to bogactwo orientu od flakonika poczynając. Złoty, inny niż wszystkie, zawiera kompozycję dla zdeklarowanych miłośniczek oudu. W ciemno kupować ani nikogo obdarowywać nie radzę. Wymaga przetestowania.Na pierwszym, drugim i trzecim planie oud a gdzieś tam w tle przyprawy, kwiaty oraz piżmo. Nuty kwiatowe zaczynają pieknie zmieniać pozycję, wysuwając się nieco do przodu dopiero po upływie jakiegoś czasu. Oryginalny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Bushra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Bushra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bushra marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bushra marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Celine Celine Oriental Summer Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman Lomani Cruiser for Men Pupa Puposhka Gold Etro Ambra Avon Today Tomorrow Always Heart Boadicea the Victorious Explorer Joya Ambrosia Henri Bendel Incense & Musk SoOud Nur Mona di Orio Ambre Gutenberg Parfums Gutenberg Woman