Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Busaina Rasasi dla kobiet

Busaina Rasasi dla kobiet

Mam: 1

Busaina marki Rasasi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lawenda i cytrusy; nutami serca są nuty kwiatowe i nuty drzewne; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i Żywica.

Lawenda Cytrusy

Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Nuty drzewne Piżmo Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Busaina by Rasasi.

Busaina Recenzje Perfum

estabas
estabas

Firma Rasasi to mój ostatnio ulubiony dostawca perfum.Ale to czym zaskoczyła mnie Busaina przeszło wszelkie granice.Po butelce w ciemno spodziewałem się czegoś orientalnie damskiego,bogatego i raczej słodkiego ale na pewno dobrego bo mam już 10 butelek perfum od tej firmy.Tymczasem dostałem tani olejek lawendowy na bazie ISo e-super rozcieńczony białym piżmem.Olejek jest typu- środek do szafy na mole tylko 10razy słabszy.Nie potrafię zrozumieć jak taka firma wyprodukowała i dała ciekawą orientalną butelkę do tak miernej kompozycji?Może tam w Dubaju Lawenda nie rośnie i jest tak egzotyczna dla nich jak dla nas oud, albo środki na mole perfumuja czymś innym.Dla mnie jednak lawenda to pasta do podłóg,fornir do mebli,odświerzaczdo toalet ale nie perfumy.No- chyna że z czekoladą w Dior-Homme.Ale tutaj?-może ja czegoś nie rozumiem i nie czuję.Polecam zakup-żeby przekonać się jak tani i pusty może być tym razem orient.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Busaina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Busaina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Busaina marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Busaina marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Ralph Lauren Lauren Style Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Coach Legacy Revlon Xia Xiang Etro Heliotrope Paul Sebastian Design Jeanne Arthes Sultane Gold Amouage Eau d`Amouage M. Micallef Night Aoud Yves Rocher Shafali Fleur Rare Ebba Los Angeles Miss Natasha