Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miałem: 1

żółtych kwiatów
tuberozowy
Blue Lady Rasasi dla kobiet Zdjęcia

Blue Lady marki Rasasi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, tuberoza i liść fiołka; nutami serca są jaśmin, narcyz, brzoskwinia i Śliwka; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Tuberoza Liść fiołka

Jaśmin Narcyz Brzoskwinia Śliwka

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Lady by Rasasi.

Blue Lady Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo nieudany zapach.No cóż, nawet najlepszym zdarza się posiadać w swojej ofercie nietrafione kompozycje.Do takich należy Blue Lady. Rasasi to firma znana i uznana, ale te perfumy są nijakie. Ani arabskie ani europejskie. Więcej w nich zachodniej przeciętności niż w jakichkolwiek europejskich produkcjach. Bez dokładnego przeczytania składu ciężko wychwycić poszczególne nuty zapachowe. Trwałość i projekcja przeciętne. Nie polecam mimo,iż Blue Lady brzmi ciekawie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Blue Lady, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Blue Lady, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Lady marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Lady marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera Carolina Lanvin Rumeur Bond No 9 The Scent Of Peace Kate Moss Kate Shiseido Zen Ghost Ghost Serenity Baldinini Baldinini MDCI Parfums Rose de Siwa Rasasi Abeer Laura Ashley Exotic Amber Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Sabon Zer (Rose)