Marki » R S » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Blue For Men Rasasi dla mężczyzn

Blue For Men Rasasi dla mężczyzn

Blue For Men marki Rasasi to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka i mięta; nutami serca są jaśmin, geranium, kolendra, róża i pieprz; nutami bazy są nuty drzewne i ambra.

Mandarynka Mięta

Jaśmin Geranium Kolendra Róża Pieprz

Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue For Men by Rasasi.

Blue For Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Blue For Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Blue For Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue For Men marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue For Men marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Maurer & Wirtz Mustang Man Otto Kern Otto Kern Man B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John biehl parfumkunstwerke eo02 Frapin L`Humaniste Tonatto Profumi Albi Diptyque L`Eau de Tarocco Brooksfield B. Green Arno Sorel Aromatic Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Esme Rene Adam's Secret