Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Bent Al Ezz Nadiyah Rasasi dla kobiet

Bent Al Ezz Nadiyah Rasasi dla kobiet

karmelowy

Bent Al Ezz Nadiyah marki Rasasi to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Bent Al Ezz Nadiyah został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są róża i bergamotka; nutami serca są nuty owocowe, wanilia i jaśmin; nutami bazy są karmel, ambra, drzewo sandałowe i piżmo.

Róża Bergamotka

Nuty owocowe Wanilia Jaśmin

Karmel Ambra Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bent Al Ezz Nadiyah by Rasasi.

Bent Al Ezz Nadiyah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Bent Al Ezz Nadiyah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Bent Al Ezz Nadiyah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bent Al Ezz Nadiyah marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bent Al Ezz Nadiyah marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Deborah Be Gourmand - Soft Sugar Victoria`s Secret Succulent Mexx XX Very Wild NafNaf Graffiti Vanilla Nina Ricci Le Paradis de Nina Lisa Hoffman Tuscan Fig Ulric de Varens Mini Purple Stacked Style Fiore Flirt Gres Caline Night Ulric de Varens Creation N° 30 Coleen Rooney Coleen X Black