Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Azhaar Rasasi dla kobiet

Azhaar Rasasi dla kobiet

Miałem: 1

Azhaar marki Rasasi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), jaśmin, geranium, drzewo sandałowe, paczula, bergamotka, róża, seler, francuskie labdanum i anyż.

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Paczula Bergamotka Róża Seler Francuskie labdanum Anyż

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azhaar by Rasasi.

Azhaar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Azhaar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Azhaar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azhaar marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azhaar marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Collection No.1 Lubin Nuit de Longchamp Nanette Lepore Nanette Diesel Plus Plus Feminine Belinda Brown Blessings Tosca Tosca Pierre Balmain La Mome Andy Warhol Pop pour Femme Yves Rocher Shafali Fleur Rare Cacharel Amor Amor Elixir Passion Tom Ford Champaca Absolute Guerlain Les Secrets de Sophie