Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Attar Mubakhar Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Attar Mubakhar Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Attar Mubakhar marki Rasasi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są nuty kwiatowe i nuty drzewne; nutą serca jest róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Róża

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attar Mubakhar by Rasasi.

Attar Mubakhar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Attar Mubakhar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Attar Mubakhar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attar Mubakhar marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attar Mubakhar marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Trouble Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Yves Rocher Venice Danielle Steel Danielle Jette Joop Dark Sapphire Mary Kay Warm Amber Jennifer Lopez My Glow Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Tonatto Profumi M'oma Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Nejma Nejma 4 Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie