Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Attar Mubakhar Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Attar Mubakhar Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Attar Mubakhar marki Rasasi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są nuty kwiatowe i nuty drzewne; nutą serca jest róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i piżmo.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne

Róża

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Attar Mubakhar by Rasasi.

Attar Mubakhar Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Niezwykle kobiece perfumy w których dominującą jest róża. Na początku metaliczna z czasem przechodzi do ciepłej i szalenie otulającej.Bez wątpienia są i pozostałe akordy wymienione w składzie, jednak to róża gra pierwsze skrzypce. Nie jest męczaca ani drapieżna. To delikatny kwiat, pełen subtelności podbudowany i wygładzony drzewem sandałowym. Perfumy dają komfort noszenia, sprawiaja,że można poczuć się szalenie kobieco.
Zapach nie ewoluuje, ale może dzięki temu wiemy z czym mamy do czynienia, wiemy czego się spodziewać.Jest to bardzo bezpieczny zapach nadający się dla każdej kobiety i do użycia w każdej sytuacji.
Attar Mubakhar ma konsystencję olejku,gigantyczną trwałość i o dziwo, dosyć duża projekcję jak na taką formę perfum. W tym przypadku Rasasi daje nam produkt bardzo europejski,mimo iż zapach klasyfikowany jest jako orientalno-kwiatowy.
Flakon Attar Mubakhar nadaje się na prezent, może też stanowić zakup w ciemno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Attar Mubakhar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Attar Mubakhar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Attar Mubakhar marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Attar Mubakhar marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Beverly Hills So You Burberry Burberry Brit Gold Keiko Mecheri Loukhoum Bijan Bijan With a Twist Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Nez a Nez Bal Musque Michel Germain Sexual Thomas Sabo Charm Rose O Boticario Floratta Ruby Frederic Malle Portrait of a Lady Toni Gard Toni Gard Woman Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX