Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Amber Oudh Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Amber Oudh Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 3

agarowy

Amber Oudh marki Rasasi to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są agar (oud) i róża; nutą serca jest ambra; nutami bazy są agar (oud) i piżmo.

Agar (oud) Róża

Ambra

Agar (oud) Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Oudh by Rasasi.

Amber Oudh Recenzje Perfum

Roma
Roma

To pachnidło zaczyna się miłym, przenikliwym oddechem oudu, nuty są nieco ostre, ale ciekawe, lekko balsamicznie, skórzane. Aplikacja jest przemiła, bo to olejek.
Zimna, mroczna róża, która się tu przebija przez oud, przypomina mi przez chwile te w Rose Anonyme - Atelier Cologne. Po chwili zapach zaczyna mnie bardziej zajmować, bo róża niepostrzeżenie łagodnieje i z ciemnej zmienia się w miękką, kobiecą, arabską, czyli zniewalającą... zapach jest bardzo cichy, osobisty, nadal gesty; stal się cieplejszy. Słodyczy jest tu tylko odrobinę.
Amber Oud uwiódł mnie jednak, to nie miłość, ale mogłabym go nosić, nie spodziewałam się tego, bo za bursztynem nie przepadam, nie w każdym pachnidle, tu nie przytłacza nadmiernie, jest wreszcie w akceptowalnej przeze mnie formie - słony i gorący jak trza. Szkoda, ze nie trwa zbyt długo.
I znów jest lekka słodycz... ale to nie róża, bo ta już jest ambra przykryta, a piżmowa. Te arabskie aromaty, niby (wg. innych) ciężkie, a naprawdę świetnie stapiają się z "nosicielem", nie odstają, nie "krzyczą", by człek czul się potem odstawiony jak przysłowiowy stróż w Boże Ciało.
Amber Oud moze nie powala na kolana i zbyt krótko trwa, ale jest bardzo interesujacymi perfumami, slonymi, a takie szalenie lubie.
Slonosc nad slonosciami i wszystko slonosc:-)
Próbkę tych perfum dostałam od Sawanoi:-)

amanda
amanda

Nie jestem fanką arabskich pachideł,są dla mnie zbyt oleiste, gęste, nie dla mnie poznawanie tego perfumeryjnego świata.
Ale jeśli już miałabym wybierać czym się skropić z tej kategorii to wybrałaby właśnie te.
Owszem są dla mnie oleiste i gęste, ale jeszcze w przyswajalnym wydaniu. Dają się unieść, nie przygniatają mocą.
Mają różany zapach, oczywiście różany w mniemaniu róży w arabskich perfumach. W otoczeniu łagodnego oudu, który jedynie na początku wybija trochę mocniej rytm, potem ustępuje róży i ambrze. I to piżmo w wydaniu lekko mydełkowatym zyskuje moją sympatię.

Savanoja
Savanoja

Słodkie, ambrowe, delikatnie przyprawione różą. Jednostajne, niewiele tu się zmienia. Dominuje ambra i piżmo, oud jest mocniej wyczuwalny tylko w otwarciu, później zostaje zdominowany przez ambrę i piżmo. To delikatna kompozycja, raczej na wiosnę i lato.
Trwałość bardzo dobra, projekcja średnia, bliskoskórna.

Amber Oudh by Rasasi 3.50 out of 5 based on 4 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Amber Oudh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Amber Oudh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Oudh marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Oudh marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Paco Rabanne Ultraviolet Laura Biagiotti Roma per Uomo Thierry Mugler A*Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Byblos Blu Men Cool Tann Rokka Kisu CoSTUME NATIONAL Scent Montale Orient Extreme Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Atelier Flou Monsieur mon Amour