Marki » R S » orientalne « Grupy

Al Oudh Al Mumaiz Rasasi dla kobiet

Al Oudh Al Mumaiz Rasasi dla kobiet

Miałem: 1

agarowy

Al Oudh Al Mumaiz marki Rasasi to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty kwiatowe i agar (oud); nutami serca są wyszukane drewna i ambra; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, piżmo i agar (oud).

Nuty kwiatowe Agar (oud)

Wyszukane drewna Ambra

Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Oudh Al Mumaiz by Rasasi.

Al Oudh Al Mumaiz Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Al Oudh Al Mumaiz, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Al Oudh Al Mumaiz, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Oudh Al Mumaiz marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Oudh Al Mumaiz marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Donna Karan Chaos Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Mariella Burani Mariella Burani Prada No10 Myrrhe Jean Desprez Bal a Versailles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Rochas Mystere Christian Dior Ambre Nuit