Marki » R S » orientalne « Grupy

Al Maqam Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Al Maqam Rasasi dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Al Maqam marki Rasasi to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są agar (oud) i nuty kwiatowe; nutami serca są nuty drzewne i ambra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, agar (oud) i wanilia.

Agar (oud) Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Ambra

Piżmo Drzewo sandałowe Agar (oud) Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Maqam by Rasasi.

Al Maqam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Al Maqam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Al Maqam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Maqam marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Maqam marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Davidoff Relax Escada Escada Collection Solange Azagury-Partridge Stoned Serge Lutens Serge Noire L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Demeter Fragrance Beeswax Jacques Fath Fath de Fath Jardin de France Angelique Renee Amber Moschino Moschino Pour Homme Coty Raw Vanilla Shantara Isiris