Marki » R S » orientalne « Grupy

Al Maqam Rasasi dla kobiet i mężczyzn

Al Maqam Rasasi dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Al Maqam marki Rasasi to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są agar (oud) i nuty kwiatowe; nutami serca są nuty drzewne i ambra; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, agar (oud) i wanilia.

Agar (oud) Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Ambra

Piżmo Drzewo sandałowe Agar (oud) Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Al Maqam by Rasasi.

Al Maqam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Al Maqam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Al Maqam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Al Maqam marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Al Maqam marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Aftelier Tango Regina Harris Frankincense - Myrrh - Rose Maroc Gai Mattiolo That's Amore! Lui Boucheron Initial Perle de Soleil Guerlain Spiritueuse Double Vanille Diptyque Eau Lente Anne Pliska Anne Pliska Demeter Fragrance Junior Mints Histoires de Parfums 1826 Yves Rocher Venise Serge Lutens Fourreau Noir