Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Abeer Rasasi dla kobiet

Abeer Rasasi dla kobiet

Mam: 2

Abeer marki Rasasi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są lawenda, ylang-ylang, szafran i bergamotka; nutami serca są jaśmin, geranium, cedr virginia, ambra i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Lawenda Ylang-ylang Szafran Bergamotka

Jaśmin Geranium Cedr Virginia Ambra Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Abeer by Rasasi.

Abeer Recenzje Perfum

Marzenlop
Marzenlop

Zapach spokojny, wytonowany, dobry dla chwili relaksu. A wszystko dzięki lawendzie, która w sumie jest trudnym dodatkiem, jednak w tej kompozycji sama łagodnieje i powoduje, że całość nabiera cech dobrej, miłej poduszki:)

Abeer by Rasasi 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rasasi Abeer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rasasi Abeer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Abeer marki Rasasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Abeer marki Rasasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Police Eyes For You Perfect Sense Mane Yu Benetton United Colors of Benetton Unisex Victoria`s Secret Body by Victoria S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Novae Plus Graceful Green True Religion True Religion Byblos Essence Miya Shinma Kaze Anna Sui Live Your Dream Huitieme Art Parfums Naiviris