Marki » R S » drzewne « Grupy

Replique Raphael dla kobiet

Replique Raphael dla kobiet

Replique Raphael dla kobiet Zdjęcia

Replique marki Raphael to drzewne perfumy dla kobiet. Replique został wydany w 1944 roku. Nutami głowy są bergamotka, sycylijska cytryna, kardamon, neroli, kolendra, szałwia muszkatołowa i aldehydy; nutami serca są ylang-ylang, konwalia, egipski jaśmin, mimoza, tuberoza, heliotrop i kumaryna; nutami bazy są mech dębowy, olibanum, nuty pudrowe, piżmo, ambra, wetyweria i paczula.

Bergamotka Sycylijska cytryna Kardamon Neroli Kolendra Szałwia muszkatołowa Aldehydy

Ylang-ylang Konwalia Egipski jaśmin Mimoza Tuberoza Heliotrop Kumaryna

mech dębowy Olibanum Nuty pudrowe Piżmo Ambra Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Replique by Raphael.

Replique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Raphael Replique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Raphael Replique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Replique marki Raphael. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Replique marki Raphael reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Adidas Adidas 3 Man Benetton Cumbia Colors Man Benetton Paradiso Inferno Man Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Accord Parfait Patchouli & Musc Blanc Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Alexa Lixfeld 002 Arno Sorel Shaman Platinum Oriflame Eclat for Men Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver