Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tubereuse Amour Rance 1795 dla kobiet

Tubereuse Amour Rance 1795 dla kobiet

tuberozowy
Tubereuse Amour Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia Tubereuse Amour Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Tubereuse Amour marki Rance 1795 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse Amour został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są konwalia, neroli, liście fiołka i bergamotka; nutami serca są indyjska tuberoza, chiński osmantus i róża turecka; nutami bazy są drzewo sandałowe, irys, paczula i piżmo.

Konwalia Neroli Liście fiołka Bergamotka

Indyjska tuberoza Chiński osmantus Róża turecka

Drzewo sandałowe Irys Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse Amour by Rance 1795.

Tubereuse Amour Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Deklarowana piramida jest dla mnie zagadką, od początku bowiem do samego końca czuję głównie tytułowy składnik: słodki, upajający, mocny i wręcz jadalny. Odbieram go jako tuberozę dla łasucha vel perfumy-skaranie-boskie dla będących na diecie, potencjalny dramat dla ascetów, diabetyków i wodzenie na pokuszenie tych, którzy chcieli by pościć. Wiem - czuję że to kwiaty, ale cóż ja poradzę, że one tak bardzo gourmand...?

A zatem tuberoza słodka i nektarowa, w dodatku na sterydach ze słodkiego osmantusa, podbita sandałowcem nadającym jej orientalnego (i znowu! słodkawego) sznytu, a na koniec (i na początek), jak na porządne danie przystało - ku przełamaniu smaków - skropiona niby limonką odrobią bergamotki. I nie zdziwiła bym się, gdyby w tym wysokokalorycznym zapachowo składzie grasowały też wanilia z doprawionym nią ylangiem... Prócz "słodko" jest bowiem "ciepło" i "cieleśnie" i nie jest to tylko zasługą piżma.

Przedziwna to tuberoza. Wąchając ją miast o białych kwiatach myślę o miodach, nougatach, babeczkach magdalenkach, waniliowych kremach oraz słodkich piankach. I może to jest powód, dla którego tak od razu nie uciekam odeń z wrzaskiem dzikim i obłędem w oczach: zazwyczaj bowiem, składnik ów kojarzy mi się raczej z żołądkowym buntem, a nie z wyrażaną przezeń chęcią podjęcia współpracy. Nic to, zobaczę czy mam w domu jakie ptasie mleczko...

Trwałość i projekcja na rozmiar XL.

amanda
amanda

Dominująca tuberoza, drapieżna i silna.
Właśnie drapieżna rzucająca się bez żadnego przyczajenia na swoją potencjalną ofiarę czyli nosicielkę.
Lubię nuty orientalno kwiatowe, ale ten orient z mocno osadzoną tuberozą zupełnie mnie przerasta , dominuje iż czuję się totalnie przytłoczona wręcz pożarta przez tę woń.
Mój delikatniejszy europejski węch nieobyty od "małego" z takimi porcjami kwiatów czy przypraw , mają spory problem z doszukaaniem się wszelakich wspaniałości podszytych chińskim osmantusem, drzewem sandałowym , różą w tureckim wydaniu czy konwalią, gdyż wszystko przyćmiewa jak bezpośrednie spojrzenie na słońce owa tuberoza, dodatkowo jescze jakaś tutaj strasznie słodka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Tubereuse Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Tubereuse Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse Amour marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse Amour marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cathy Guetta Ibiza Femme Balenciaga Eau de Cristobal Al-Rehab Taif Oscar de la Renta Oscar Red Satin Torrente L`Or Intense Essentially Me Souk Jeanne Arthes Art S Carolina Herrera CH Red & Gold M. Micallef Night Aoud Luciano Soprani Active Carven Variations Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires