Marki » R S » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Rue Rance Eau de France Rance 1795 dla kobiet i mężczyzn

Rue Rance Eau de France Rance 1795 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Rue Rance Eau de France Rance 1795 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Rue Rance Eau de France marki Rance 1795 to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są lawenda, neroli i bergamotka; nutami serca są gardenia, ylang-ylang i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Lawenda Neroli Bergamotka

Gardenia Ylang-ylang Liść fiołka

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rue Rance Eau de France by Rance 1795.

Rue Rance Eau de France Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Świetna propozycja od Rance.na pewno doskonale sprawdzi się w cieplejsze dni ale de facto każda pora roku jest dla nich dobra. W otwarciu przede wszystkim buzuje bergamotka ale w sercu pojawiają się wszystkie kwiaty i delikatny liść fiołka. Aby nie było zbyt ulotnie i zwiewnie piżmowo-drzewna baza utrwala kompozycję i pozwala jej na ocieplenie. Zapach jest skierowany i do kobiet i do mężczyzn. Jest stosunkowo bezpieczny, zatem nadaje się doskonale na prezent, tym bardziej,że flakonik jest bardzo elegancki. Trwałość i projekcja dobre, perfumy godne polecenia.

germanita
germanita

Lekki, kwiatowy, świeży - ładny. Zapach przypomina Bright Cristal, versace lub którąś letnią wersję zapachów gabrieli sabatini. Trochę to mało jak na niszę.

perfumeholic88
perfumeholic88

Na mnie z kolei zapach ułożył się w sposób przyprawowy i pachnie dokładnie jak mieszanka przypraw do zupy, czuję też dokładnie ten seler naciowy o którym wspomniała Izabela. Nic kwiatowego, nic świeżego, a sama roślinno-zielona nuta, która poprostu mi nie odpowiada i niedobrze się w tej kompozycji czuję.

Tam
Tam

Świetnie, że trafiłam na te perfumy w czasie upałów, bo właśnie w takich okolicznościach sprawują się wyśmienicie. Bergamotka i wetiwer, lawenda i neroli w tle to jest mieszanka, ktora orzeźwia i stawia na nogi przy prażącym słońcu. Zdecydowany uniseks, świetnie się w tym zapachu czuję i nie protestowałabym, gdybym czuła je na mężczyźnie.
Gardenia jest tu prezentowana w ilościach przyzwoicie skromnych, więc nie dławi omdlewająco, jak to gardenia potrafi. Tym razem brzmi w oddali i dobrze to robi całości.
Są w klimacie Truth CK - trawa, łąka, brzeg lasu, choć mniej wysładzają się, jak to Truth potrafi na mojej skórze. Zapachem są raczej liniowym, nie nastawiajcie się na jakieś meandry olfaktoryczne, ale sympatycznym, absolutnie do polubienia i radosnego stosowania na początek pięknego, słonecznego, letniego dnia.

Rue Rance Eau de France by Rance 1795 3.50 out of 5 based on 8 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Rue Rance Eau de France, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Rue Rance Eau de France, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rue Rance Eau de France marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rue Rance Eau de France marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perris Monte Carlo Bois d‘Oud Donna Karan Black Cashmere  Serge Lutens Fille en Aiguilles Montale Chocolate Greedy Olivier Durbano Black Tourmaline Nasomatto Black Afgano Tom Ford Sahara Noir Hermes Voyage d'Hermes Parfum Molinard Habanita Cacharel LouLou Yves Rocher Neonatura Cocoon Xerjoff Regio Guerlain Vetiver Extreme Jovoy Paris L’Enfant Terrible Montale Intense Pepper Jovoy Paris La Liturgie des Heures Houbigant Quelques Fleurs Royale Lorenzo Villoresi Patchouli Lorenzo Villoresi Piper Nigrum