Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rue Rance Eau Sublime Rance 1795 dla kobiet

Rue Rance Eau Sublime Rance 1795 dla kobiet

Miałem: 1

Rue Rance Eau Sublime Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Rue Rance Eau Sublime marki Rance 1795 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są neroli, hiacynt, lima i mandarynka; nutami serca są konwalia, bez i mirt; nutami bazy są piżmo, irys i wanilia.

Neroli Hiacynt Lima Mandarynka

Konwalia Bez Mirt

Piżmo Irys Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rue Rance Eau Sublime by Rance 1795.

Esencia de Duende

Rue Rance Eau Sublime Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Kwiatowo-drzewno-piżmowe to za dużo powiedziane:-). Eau Sublime to bardzo ładne kwiatowe, słodkie perfumy z lekkim elementem cytrusów i jeszcze delikatniejszym elementem piżma. Kompozycja jest subtelna, bardzo kobieca a wręcz dziewczęca.Może nadawać się na prezent w ciemno, ponieważ jest w stanie zadowolić bez mała każdy gust. Użyte kwiaty są w sposób bardzo delikatny wymieszane, aplikacja jest bardzo przyjemna a projekcja dosyć blisko skórna.Mam zastrzeżenia co do trwałości.Flakon w królewskim stylu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rue Rance Eau Sublime marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rue Rance Eau Sublime marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Avon Crystal Aura Guerlain L'Instant Magique Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Sonoma Scent Studio Voile de Violette Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal DL & Co Thorn Apple Kiehl`s Original Musk Strange Invisible Perfumes Magazine Street Parfums de Coeur Skin Musk Novae Plus Sky Blue