Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Rue Rance Eau Royale Rance 1795 dla kobiet

Rue Rance Eau Royale Rance 1795 dla kobiet

Miałem: 2

Rue Rance Eau Royale Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Rue Rance Eau Royale marki Rance 1795 to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, piżmo, bazylia, jaśmin, kminek, wetyweria, cedr, bergamotka i cytryna.

Gardenia Piżmo Bazylia Jaśmin Kminek Wetyweria Cedr Bergamotka Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rue Rance Eau Royale by Rance 1795.

Orange Tonic

Rue Rance Eau Royale Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Rue Rance Eau Royale to znakomita propozycja nie tylko dla kobiet. Uważam, że to spokojnie jest uniseks. Zapach w którym witają nas bergamotka, cytryna i wetyweria może doskonale sprawdzać się w letnie dni. Jednak ponieważ w składzie jest i gardenia, i nuty ziołowe w postaci bazylii i kminku a także piżmo- nie doznamy wstrząsu nosząc tę propozycję i w inne pory roku. Zapach jest stosunkowo lekki, przyjemny w odbiorze i nadający się na każdą okazję. Trwałość średnia, około 4-5 godzin, projekcja początkowo wypełnia pokój, następnie przechodzi fazę długości ramion aby na końcu osiąść blisko skóry. Flakon, niezwykle elegancki, zapowiadający ekskluzywną zawartość. Zdecydowanie wyróżniający się z tłumu, iście królewski.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Rue Rance Eau Royale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Rue Rance Eau Royale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rue Rance Eau Royale marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rue Rance Eau Royale marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Cerruti Cerruti 1881 Blanc Roberto Cavalli Roberto Cavalli Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Dorin Un Air de Damas Jasmine Acqua di Biella Kid Mohair Oriflame Volare Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Rasasi Abeer Eisenberg Back To Paris Brut Parfums Prestige Woodhue